O mne

Volám sa Katarína Kristová

S pozitívnym myslením som sa stretla už počas štúdia na strednej škole, keď som si kúpila knihu Miluj svoj život od Louise Hay. Bola to pre mňa zaujímavá kniha, ale afirmácie, a cvičenia, ktoré boli v knihe, boli pre mňa veľmi zložité. Dnes viem, že som na túto knihu nebola pripravená, preto skončila na niekoľko rokov na poličke v knihovni nedotknutá.

Podnikám 16 rokov v MLM vo financiách a za moju prax som sa stretla so stovkami ľudí. Naučila som sa pracovať s ľuďmi, komunikovať a moje veľké hobby sa stala psychológia.

Trávila som veľa času v biznise, bola som prepracovaná a práca ma už tak nenapĺňala, dostávala som sa do stavu ,,vyhorenia“. Mala som pocit, že nič nestíham. Hľadala som možnosti ako znovu dostať chuť do života.

Začala som čítať viac kníh zameraných na osobný a duchovný rozvoj. No až po prvej prednáške zameranej na pozitívne myslenie mi to všetko do seba zapadlo ako puzzle a už mi nič nebránilo použiť to v praxi. Každým dňom som bola viac nadšená z toho, ako to funguje. Získala som úplne iný pohľad na život, všetko som v pohode a s úspechom stíhala.

Časom sa ma známi aj klienti pýtali : „Čo si urobila, keď si akási iná. Vyžaruje z teba taká spokojnosť a stále si usmiata. Poraď aj nám.“

To bol impulz, aby som začala robiť kurzy zamerané na osobný rozvoj. Spojila som svoje skúseností s prednášaním, psychológiou a osobnostným rozvojom. Vidím, že veľa ľudí, ktorí ku mne prídu, majú prečítaných veľa kníh, ale nevedia to dať do praxe tak ako to bolo u mňa na začiatku. Moje kurzy sú zamerané na to, aby účastníci odchádzali s praktickými ukážkami, ako to jednoducho použiť vo svojom živote.

Je krásne vidieť ako sa títo ľudia menia už po prvej prednáške.

Rada vám pomôžem na ceste osobnostného rozvoja, veď je to tak jednoduché

Ja sama som absolvovala cca 100 kurzov, prednášok, seminárov... zameraných na psychológiu a rozvoj osobnosti, ktoré pomohli na ceste za rozvojom mne.

Neustále sa zdokonalujem

Mark Dzirasa

Foto z prednášky Marka Dzirasa Vzťahy

Pierre Franckh

naučil ma ako si správne priať

Marie Diamond

foto z jej prednášky o hojnosti